ХІІ Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» від МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на ХІІ Міжнародню літню школу україністики МІОКу «Крок до України» усіх, хто цікавиться українською мовою та культурою. Школа відбуватиметься у Львові 15–28 липня 2019 року.

• Інтенсивний курс з вивчення української мови:
    навчання відбуватиметься у групах відповідно до рівнів володіння мовою:
    • початковий (А1),
    • базовий (А2),
    • рубіжний (В1),
    • середній (В2),
    • високий (С1).
  • Культурно-мистецькі заходи:
    • навчальні екскурсії та квести;
    • зустрічі з відомими українцями;
    • майстер-класи з народознавства;
    • перегляд українських фільмів;
    • відвідування театрів та музеїв.
  • Індивідуальний проект:
    • спеціальне завдання, яке учасники виконуватимуть упродовж навчання у школі та презентуватимуть, завершивши курс.

Зареєструватися можна до 15 травня 2019 року. Рання реєстрація (до 15 січня 2019 року) гарантує знижку!

Приєднані файлиРозмір
Афіша1.54 MB