ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 6 грудня 2017 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році», Національний університет «Львівська політехніка» призначений базовим вищим навчальним закладом з дисципліни «Міжнародна економіка» для вищих закладів освіти України.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади вищі навчальні заклади делегують не більше трьох студентів з ОКР «Магістр» і «Бакалавр», які перемогли у І етапі Олімпіади.

Терміни проведення Олімпіади – з 28 березня по 30 березня 2018 року.

Реєстрація учасників відбуватиметься 28–29 березня 2018 року з 8:30 за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, IV навчальний корпус, ауд. 209. Урочисте відкриття Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка» заплановано 29 березня на 12:00 в Актовій залі головного корпусу Львівської політехніки.

ІІ етап Олімпіади проходитиме у два тури. І тур передбачає виконання учасниками тестових завдань, на ІІ турі буде запропоновано задачі з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка». I та ІІ тур відбудуться 29 березня 2018 року. Підведення підсумків Олімпіади здійснюватиметься за результатами обох турів. Нагородження переможців – 30 березня 2018 року.

З інформацією щодо підготовки та проведення ІІ етапу Олімпіади можна ознайомитись на сайті кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка».

Контактна інформація:

поштова адреса: 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, IV навчальний корпус, ауд. 302 (з позначкою «Олімпіада з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»);
факс Університету: (032) 222-58-10 (з позначкою «Олімпіада з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка»);
електронна адреса: mmp.dept@lpnu.ua.