ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Національний університет «Львівська політехніка» проводить другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація» (далі – Олімпіада) для вищих закладів освіти України.

Організатори запрошують переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація» (до 5 осіб) взяти участь у ІІ етапі Олімпіади і просять до 12 березня 2018 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком, на електронну адресу 2018olimpiada@gmail.com.

ІІ етап Олімпіади заплановано провести з 20 до 24 травня 2018 року. Він передбачає виконання учасниками тестових завдань. Програму Олімпіади та взірець питань можна переглянути у доданих файлах. Підведення підсумків Олімпіади та нагородження переможців відбуватиметься 24 травня 2018 року.

Контактна інформація:

поштова адреса: 79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12, V навчальний корпус Національного університету «Львівська політехніка», ауд. 712, кафедра інформаційно-вимірювальних технологій (для листів – позначка «Олімпіада з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»),
телефон: (032) 258-23-94, електронна адреса: 2018olimpiada@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні Олімпіади