ІІ Міжнародна онлайн-конференція «Підготовка майбутніх фахівців автомобільного транспорту»

Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Підготовка майбутніх фахівців автомобільного транспорту», яка відбудеться 17 травня 2018 року.

Організатори запрошують керівників і представників коледжів, науковців, учителів, студентів навчальних закладів, представників бізнес-структур, усіх зацікавлених осіб.

Спрямованість конференції:

• вимоги ринку праці;
  • практична підготовка в умовах навчальних закладів;
  • інноваційні підходи;
  • проблеми та методи їхнього розв’язання.

Форми та умови участі

• Очна форма: безпосередня участь у заході, отримання програми конференції, ідентифікаційного бейджа, сертифіката учасника конференції.
  • Очно-дистанційна форма: участь у конференції дистанційно за допомогою online-трансляції та надання сертифіката учасника.
  • Заочна форма: розміщення публікації у Збірнику матеріалів конференції та надання сертифіката учасника.

Доповіді та статті приймають до 15 травня 2018 року на електронну адресу konferencialadk@gmail.com.

Місце проведення заходу – м. Львів, вул. Личаківська, 2, Львівський автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки. Початок о 12:00.