ІIІ Міжнародна інтернет-конференція молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні»

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІIІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 24–25 квітня 2018 року.

До участі в конференції запрошують молодих вчених віком до 35 років (принаймні один із авторів повинен відповідати цьому критерію), серед яких можуть бути викладачі навчальних закладів, наукові співробітники, аспіранти, докторанти тощо, а також фахівці у сфері економіки і управління, які працюють на підприємствах, в організаціях та установах, представники органів місцевого самоврядування та державних органів влади, що займаються розв’язанням проблем управління економічними процесами, магістри.

Секції конференції

• Управління економікою держави в умовах євроінтеграції;
  • Регіональне управління економікою на засадах інноваційного розвитку;
  • Управління операційною, інвестиційною та фінансовою діяльністю суб’єктів господарювання;
  • Формування та адаптація інструментарію управління економічними процесами в ХХІ столітті;
  • Вплив глобальних політичних, соціальних та екологічних проблем на економічні процеси в державі.

Для участі в конференції необхідно до 13 квітня 2018 року заповнити реєстраційну заявку та надіслати тези доповіді і сканований оригінал документа про оплату оргвнеску на електронну адресу оргкомітету conf-rmv-inem@ukr.net, зазначивши в темі повідомлення «Тези: прізвище учасника».

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції381.55 KB