ІV Конференція «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств»

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує до участі у ІV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит в системі інформаційного забезпечення підприємств», яка проходитиме 23 березня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Напрями роботи конференції

1. Розвиток систем інформаційного забезпечення управління підприємством
  2. Шляхи адаптації облікової системи до умов сучасної економіки
  3. Аналітичний інструментарій в управлінні підприємством