IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика конституціоналізму»

Кафедра конституційного та міжнародного права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Четвертій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід», яка відбудеться 27 квітня 2018 року в Tech StartUp School Львівської політехніки (м. Львів, вул. Академіка Колесси, 2).

Основні тематичні напрями

1. Теорія конституції та конституціоналізму;
  2. Конституційна реформа в Україні;
  3. Міжнародно-правові засади сучасного конституціоналізму.

Організатори запрошують науковців, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових, вищих навчальних закладів та державних установ і організацій, практикуючих юристів. У роботі конференції можуть взяти участь аспіранти, здобувачі, магістранти, студенти ІІІ–IV курсів вищих навчальних закладів України.

Щоб взяти участь у роботі конференції, необхідно до 12 квітня 2018 року надіслати заявку з відповідними додатками і тези доповіді на електронну адресу kmp.dept@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції329.55 KB