Круглий стіл «Революція Гідності – 2014 та Травень – 1968: воля до змін. З нагоди 50-річчя Травня 1968 року»

Кафедра філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в роботі Круглого столу на тему «Революція Гідності – 2014 та Травень – 1968: воля до змін. З нагоди 50-річчя Травня 1968 року», який відбудеться 19 травня 2018 року.

Питання для обговорення

1. Види та сутність революцій та протестних рухів.
  2. Роль інтелектуалів в організації та ідейному забезпеченні революцій та протестних рухів.
  3. Мистецько-релігійний вимір революцій та протестів.
  4. Соціально-економічні, світоглядно-ціннісні причини революцій та протестів.
  5. Семантичні, онтологічні та лінгвістичні імплікації понять революція, протест, переворот, бунт, заколот.

Круглий стіл відбудеться на кафедрі філософії Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус Університету, кім. 328). Початок роботи о 10:00.

Заявки і тези надсилати на електронну адресу ihor.v.karivets@lpnu.ua до 12 травня (включно).

Участь у роботі Круглого столу – очна. За результатами заходу заплановано видання збірника статей тих учасників, які брали участь у його роботі.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір