Круглий стіл з міжнародною участю «Професійний розвиток педагога в умовах реформування освіти»

Науковців та педагогів запрошують взяти участь у круглому столі за участю представників навчальних закладів та освітніх організації різних країн Європи на тему «Професійний розвиток педагогів в умовах реформування освіти: можливості, виклики, перспективи», який організовує кафедра педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Метою круглого столу є обговорення актуальних проблем реформування освітньої галузі в Україні, зокрема формування та розвиток професійних компетентностей педагогів, пошуку оптимальних шляхів втілення реформ у загальній середній освіті з урахуванням досвіду країн – партнерів ЄС.

Основні напрями дискусії

1. Середовище формування та розвитку професійної компетентності педагога-реформатора.
  2. Інструментарій для здійснення освітніх реформ: нормативно-правові, організаційні, методологічні та мотиваційні складники реформи.
  3. Особистісні аспекти професійного розвитку педагога в умовах реформування освітньої галузі.

Заявка на участь у круглому столі

Круглий стіл відбуватиметься 26 квітня 2018 року з 10:00 до 16:00 в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12).