Наукова конференція до 100-ліття від дня народження Заслуженого архітектора України Андрія Шуляра

Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Наукову конференцію «Андрій Шуляр та його внесок у розвиток архітектури, містобудування, збереження архітектурної спадщини Львівщини», присвячену 100-літтю від дня народження Заслуженого архітектора України Андрія Шуляра, яка відбудеться 13 грудня 2018 року.

Пріоритетні напрями

1. Внесок Андрія Шуляра у розвиток архітектури, містобудування, збереження архітектурної спадщини Львова та Львівської області у другій половині ХХ століття
  2. Містобудівний розвиток Львова та міст Львівської області у другій половині ХХ століття
  3. Проблеми та практика пам'яткоохоронної діяльності радянського періоду Львова та Львівської області (друга половина ХХ століття)

Подання заявки на участь і надсилання тез доповіді, замовлення конференційного пакету і підтвердження про оплату (для учасників з України) – до 1 листопада 2018 року. Оплата оргвнеску для іноземних учасників – під час реєстрації.