Науковий семінар «Міграційні тенденції української молоді в контексті мобільностей сучасного світу»

22 березня 2018 року в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 32а) відбудеться міжінституційний науковий семінар МІОКу та відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАНУ «Міграційні тенденції української молоді в контексті мобільностей сучасного світу». Початок о 10:00.

Мета семінару – представлення результатів досліджень і проведення дискусії серед науковців та експертів для окреслення тенденцій міграції української молоді в сучасному мобільному світі та підготовка підсумкового видання на цю тему.

До участі в семінарі запрошують науковців, фахівців, експертів та всіх зацікавлених у проблемах міграції молоді.

Програма семінару

Приєднані файлиРозмір