Перший «Цифровий тренувальний студентський табір» у Золочівському коледжі Львівської політехніки

Організація «Золочівська агенція регіонального розвитку» стала переможцем конкурсу й отримала грант на організацію подій, присвячених програмуванню та новітнім технологіям – «Цифровий тренувальний студентський табір».

Перший «Цифровий тренувальний студентський табір» відбудеться на базі Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка» 6–21 жовтня 2018 року. У таборі візьмуть участь від 100 до 150 студентів п’яти закладів вищої освіти. Заняття будуть проводити викладачі та практики з відомих ІТ-компаній Західної України.

У програмі:

• семінар «Ознайомлення із сучасними новими тенденціями у сфері комп’ютерних наук»;
  • відеоконференція «Золочів – Корнельський Університет (Нью-Йорк)»;
  • майстер-класи з розробки програмного забезпечення та моделювання;
  • тренінги з удосконалення навичок програмування;
  • ІТ-Форум «Цифрове перетворення»;

та інші заходи.