Прес-конференція з нагоди відкриття магістерської програми «Публічне управління та адміністрування смарт сіті» у Львівській політехніці

1 березня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття в Університеті спільно з Львівською міською радою магістерської програми «Публічне управління та адміністрування смарт сіті». Таку програму відкривають уперше в Україні.

Місце проведення заходу – ауд. 204 головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 12:00.

У прес-конференції візьмуть участь:

• Олег Давидчак (к.т.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки),
  • Назар Подольчак (д.е.н., професор, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки),
  • Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку),
  • Людмила Левицька (начальник відділу навчання, стажування та практики Львівської міської ради).

Smart city (розумне місто) – це місто, в якому використовують сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт-сіті-технології інтегрують у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів і поліпшити комунікацію та порозуміння з мешканцями.

Докладніше – у прес-релізі

Приєднані файлиРозмір