Студентський хакатон від компанії DONCHE у Tech StartUp School Львівської політехніки

15 березня 2018 року з 16:00 до 19:00 в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься хакатон від компанії DONCHE.

Організатори запрошують усіх, хто мріє долучитися до процесу розроблення і поширення інноваційних технологій, що базуються на використанні та впровадженні в структури транспортних потоків нової велосипедної трансмісії DONCHE, стимулювання технічної творчості студентської спільноти з інженерно-технічних напрямів освіти.

Напрями хакатону:

• дизайн, ергономіка та матеріали для виготовлення рам різних модифікацій;
  • напрями використання трансмісії DONCHE для розв’язання транспортних проблем;
  • модернізація велосипедів за допомогою використання електромеханічного приводу;
  • розробка системи автоматичного електромеханічного перемикання передач в трансмісії DONCHE.

Головний напрям оптимізації всіх варіантів конструкції – зменшення її ваги та вартості.

Представлення розробок із кресленнями перед комісією відбудеться 18–19 травня у межах форуму «Інноваційна весна» у Tech Startup School Львівської політехніки.

Переможець хакатону отримає від компанії DONCHE інноваційний велосипед із трансмісією DONCHE та автографами команди DONCHE, а також можливість приєднатись до них і практично втілити свою ідею.