Студентський конгрес «Університет майбутнього» у Львівській політехніці

15–16 березня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться Студентський конгрес «Університет майбутнього», який організовує Студентська рада Львова.

Мета конгресу – створити модель вищої освіти майбутнього та впровадити новий освітній тренд в Україні, враховуючи позиції та візію різних стейкхолдерів (студентів, освітян, експертів, державних службовців).

Організатори запрошують прогресивних студентів, активістів, інноваторів, освітніх експертів, представників академічної спільноти та державних органів.

Програма Студентського конгресу

Теми для обговорення

1. Актуальність чинної системи вищої освіти у сучасних умовах
  2. Трансформація та структурні зміни, що необхідні вищій освіти в Україні
  3. Модель закладу вищої освіти майбутнього
  4. Реформа ОСС у підсиленні впливу на заклади вищої освіти
  5. Організація навчального процесу на фундаментально нових засадах
  6. Корпоративна структура закладу вищої освіти

За підсумками обговорення заплановано сформувати стратегію і комплекс заходів щодо впровадження моделі університету майбутнього.

Приєднані файлиРозмір
Програма Студентського конгресу121.66 KB