Україна очима Марка Роберта Стеха: зустріч із визначним українським діаспорним науковцем та літератором

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 7 червня 2018 року на зустріч та розмову з Марком Робертом Стехом, визначним українським діаспорним літературознавцем, культурологом, письменником, телеведучим. Громадянин Канади, народжений у Любліні, він присвячує свою працю розвиткові української культури.

Особистість Марка Роберта Стеха надзвичайно багатогранна: відмінний науковець, викладач, літератор. Енциклопедичні знання, інтелектуалізм і тактовність – риси, що не можуть не захоплювати. Сьогодні в українській культурі таких одиниці. На зустрічі йтиметься про численні проекти Стеха, його художню творчість, джерела зацікавлень і натхнення.

У рамках заходу Марко Роберт Стех поспілкується з учасниками заходу – студентами, видавцями, журналістами, громадськістю.

Місце проведення заходу – аудиторія 204 головного корпусу Львівської політехніки, початок о 16:00.