V Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук, науково-аналітичний Центр політичних досліджень «Вектор», Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» запрошують до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики», яка відбудеться 29 березня 2018 року.

Місце проведення заходу – ауд. 204 ІV навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 5). Початок о 14:00.

Секції конференції

1. Теоретико-методологічні засади дослідження проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики
  2. Особливості та тенденції сучасних міжнародних відносин
  3. Україна в системі міжнародних відносин

За результатами роботи конференції заплановано публікацію збірника наукових доповідей учасників.

Для участі в конференції необхідно до 20 березня 2018 року надіслати текст доповіді в електронному вигляді на адресу оргкомітету buchyn@ukr.net.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції414.06 KB