22–28 серпня 2018 року відбудеться XIII Міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Організатори заходу:

• Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз»;
  • Колегія студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Місце проведення пленеру незмінне – навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської області).

Навчальна складова заходу включатиме лекції, тренінги та семінари для особистісного розвитку і розширення кругозору можливостей молоді, тренінги з проектного менеджменту, цікаві ігри та симуляції.

Крайній термін реєстрації5 серпня, 15:00. Кількість місць для участі у Пленері обмежена.

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою nsspress@gmail.com або у співголів оргкомітету заходу:

• в.о. президента НСС Анастасії Козак (тел. 096-365-91-47);
  • начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолія Ігнатовича (тел. 067-603-80-03).

Докладніше – в інформаційному повідомленні Пленеру