XXVI Міжнародна конференція «САПР в машинобудуванні. Проблеми впровадження та навчання» (CADMD 2018)

19–20 жовтня 2018 року у Львові відбудеться XXVI Міжнародна українсько-польська науково-технічна конференція «САПР в машинобудуванні. Проблеми впровадження та навчання» (CADMD 2018), яку організовують Національний університет «Львівська політехніка» і Технічний університет «Варшавська політехніка».

Метою конференції є обмін досвідом між науковцями України та Польщі, їхніми молодими та перспективними колегами в галузі сучасних інформаційних технологій, розробці САПР у механіці, методології викладання та впровадження автоматизованих систем у навчальний процес, а також для встановлення тісніших зв’язків між дослідниками.

Головна тематика конференції

1. Ідентифікація, моделювання процесів та систем
  2. Автоматизація процесів та робототехніка
  3. Мікро-електромеханічні системи
  4. Інженерне застосування інформаційних технологій
  5. Інженерна освіта

Крайній термін подання матеріалів – 18 вересня 2018 року.

Більше інформації – на офіційному сайті конференції