День іноземного студента у Національному університеті «Львівська політехніка»

18 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться День іноземного студента.

Цьогоріч Львівська політехніка увійшла до групи 800+ найкращих університетів світу за авторитетним рейтингом World University Rankings 2020 британського видання Times Higher Education. З огляду на таке визнання на міжнародній арені політехніки прагнуть активізувати роботу в цьому напрямі й посилити можливості освіти для студентів-іноземців.

Для цього у Львівську політехніку запрошено представників агенцій, що займаються набором іноземних громадян для навчання у закладах вищої освіти України, зокрема Українського державного центру міжнародної освіти. Під час заходу буде презентовано всі можливості Університету для іноземних студентів, проведено екскурсію, обговорено напрями співпраці.

Місце проведення заходу – аудиторія 204 головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12) і Tech StartUp School Університету (вул. Академіка Колесси, 2). Початок о 10:00.