Десята Всеукраїнська інтернет-конференція «Рівність у праві: історична ретроспектива і сучасність»

6 грудня 2019 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» буде проведено Десяту Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Рівність у праві: історична ретроспектива і сучасність».

Для участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків.

Роботу конференції буде організовано за двома секціями.

1. Рівність у праві: політико-правові питання історії та сучасності:
    • Рівність у праві: загальнотеоретичні та методологічні засади розуміння;
    • Правова природа й філософсько-антропологічні проблеми рівності у праві;
    • Правова рівність в історії політичних і правових учень та українській політико-правовій думці;
    • Еволюція правової рівності як історико-правової категорії;
    • Правові питання ґендерної рівності в історії держави і права та у законодавчій практиці сучасних держав світу.
  2. Асоційовані питання.

Крайній термін подання матеріалів – 5 грудня 2019 року. Матеріали слід надіслати з позначкою «На конференцію» на електронну адресу i.terlyuk2406@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції729.75 KB