Діалоги з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком у Львівській політехніці

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком на тему «Україна – ключовий європейський партнер Канади», яка відбудеться 15 квітня 2019 року.

• Чому для Канади Україна є ключовим європейським партнером?
  • Якою є міра особистої відповідальності кожного з нас за розвиток країни, зміцнення обраного курсу на НАТО та ЄС і формування позитивного іміджу України у світі?

Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук є частим гостем Львова. Завжди зустрічі з цією особистістю відкривають для українців розуміння самої України та її сприйняття у світі. Сьогодні, в час такого важливого для нас усіх вибору, зустріч львівських політехніків із послом дружньої країни є особливо важливою.

Місце проведення заходу – Актова зала головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 14:00.

Докладніше – у прес-анонсі

Приєднані файлиРозмір