Еко-вікенд – традиційне екологічне свято у Національному університеті «Львівська політехніка»

26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться традиційний Еко-вікенд. Цього року ми розширюємо поняття «екологічності». То ж у межах заходу проведемо День здоров’я. А ще однією особливістю Еко-вікенду стануть активності для людей з інвалідністю.

Саме тому Еко-вікенд 2019 покликаний продемонструвати, наскільки важливо бути свідомою, здоровою людиною, яка гармонійно взаємодіє зі здоровим середовищем та формує правильне оточення.

Захід варто відвідати всім, зацікавленим у здоровому способі життя, людям, які прагнуть бути активними, щасливими та життєрадісними, при цьому зберігши баланс фізичного і духовного.

Під час Еко-вікенду функціонуватиме п’ять тематичних зон: лекторій, ярмарок, дозвілля, грамотність та простір. Тому Ви гарантовано дізнаєтесь, як створювати здоровий простір навколо себе, зможете придбати еко-товари і спортивно провести дозвілля.

І бонус! Медичні працівники консультуватимуть всіх охочих і допоможуть перевірити стан Вашого здоров’я.

Місце проведення – І корпус Львівської політехніки й територія біля нього (вул. Карпінського, 2/4). Початок об 11 годині.

Приєднані файлиРозмір
Афіша847.91 KB