ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні»

Національний університет «Львівська політехніка» з 3 до 7 лютого 2020 року проводить ІХ Міжнародну науково-технічну конференцію «Прогресивні технології у машинобудуванні», в якій запрошує взяти участь. Співорганізаторами конференції також є Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Вища технічна школа імені Я. Грудка (Польща).

Конференція проходитиме у Львові (пленарне засідання) та на гірськолижній базі «Плай» (Карпати) (секційні засідання).

База «Плай» розташована у мальовничому куточку українських Карпат. У комплексі є 2 конференц-зали для проведення конференцій. Розміщення учасників конференції заплановано в комфортабельних 2-місних номерах стандарт-, еліт- або економ-класу. До послуг учасників у вільний час – прокат спортивного спорядження (лижі, сноуборди); сауна, СПА, басейни.

Тематика конференції

1. Прогресивні технологічні процеси обробки різанням, методи формоутворення і поверхневого зміцнення.
  2. Металорізальні верстати з ЧПК, технологічне спорядження та інструменти.
  3. Комп’ютерне проєктування та моделювання технологічних процесів, CAD/CAM/CAE та CALS-технології у машинобудуванні.
  4. Інженерія поверхні, сучасні матеріали в машинобудуванні.
  5. Технологічні методи забезпечення якості виробів.
  6. Сучасні технології механоскладального виробництва.

Термін подання заявки на участь у конференції – 1 грудня 2019 року. Заявку (в доданому файлі) надсилають електронною поштою на адресу nulp_tmb-konf@i.ua.

Публікація матеріалів конференції планується у фаховому англомовному періодичному журналі «Ukrainian Journal of Mechanical Engineering and Materials Science», науковому виданні Республіки Польща «Archives of Mechanical Technology and Materials» та у тезах доповідей конференції.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції983.27 KB