ІІ Обласна студентська науково-практична конференція «Детермінанти розвитку безбар’єрного туризму»

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у ІІ Обласній студентській науково-практичній конференції «Детермінанти розвитку безбар’єрного туризму в контексті формування конструктивного соціального діалогу і партнерства в Україні та ЄС», яка відбудеться 7 листопада 2019 року.

Тематичні напрямки роботи конференції

1. Концепт безбар’єрного простору у науковому полі.
  2. Законодавче забезпечення безбар’єрного туризму в Україні.
  3. Міждисциплінарність в професійній підготовці фахівців туристичної галузі в Україні та світі в умовах інтеграції та глобалізації.
  4. Безбар’єрний туризм як чинник економічного розвитку та соціального добробуту нашої держави.

Місце проведення заходу – Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Демнянська, 15). Початок о 10:00.

Для участі у конференції необхідно до 21 жовтня 2019 року (включно) надіслати заявку на участь і тези окремими електронними листами на е-mail oksanasenyra@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції263.26 KB