ІІІ Всеукраїнська конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України»

Кафедра конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 22 листопада 2019 року в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (вул. Князя Романа, 1/3).

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем євроінтеграційних та євроатлантичних процесів в Україні.

Передбачено розгляд широкого спектру питань за такими напрямами:

• Україна – ЄС: тенденції і перспективи розвитку відносин;
  • Україна – НАТО: сучасний стан та перспективи розвитку співробітництва.

Крайній термін подання матеріалів – 8 листопада 2019 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції197.56 KB