IV Міжнародна конференція «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства»

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства», яка відбудеться 24–26 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, а також фахівців-практиків у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту.

Секції конференції

1. Сучасний стан та проблеми обліково-аналітичного забезпечення системи менеджменту підприємства.
  2. Розвиток обліково-аналітичних процедур: міжнародний досвід та вітчизняна практика.
  3. Організаційно-методичні аспекти підготовки та підвищення кваліфікації обліково-аналітичних працівників.
  4. Контроль, аудит та інформаційні системи і технології в системі обліково-аналітичного забезпечення менеджменту підприємства
  5. Історичні аспекти розвитку бухгалтерського обліку.

Крайній термін подання тез доповідей – 1 вересня 2019 року.