Конференція «Creative Spark» у Tech StartUp School Львівської політехніки

8–10 лютого 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбуватиметься конференція «Creative Spark».

Конференція «Creative Spark» – це подія, де місцеві підприємці та представники Кінгстонського Університету, Національного університету «Львівська політехніка» та проектної команди Tech StartUp School виступатимуть із своїми мотиваційними презентаціями.

Це забезпечить платформу для презентації програми Creative Spark (включаючи «on-line English Learning Tools»), а також промоцію двох наступних етапів – «Enterprise Skills Events» та «Student Enterprise Award».

Creative Spark – це програма Higher Education Enterprise, яка орієнтована на творчих амбітних молодих студентів та підприємців.

Реєстрація на конференцію

Програма конференції