Лекція провідного європейського фахівця у сфері кібербезпеки Ферудіна Акташа «Fast and Secure»

28 вересня 2019 року в стартап-школі Львівської політехніки відбудеться лекція одного з провідних європейських фахівців у сфері кібербезпеки, спікера на наймасштабнішій техподії України – IT Arena – Ферудіна Акташа «Fast and Secure», присвячена DevSecOps та Agile-методам.

Ферідун Акташ працює директором з управління інформаційною безпекою в компанії Turkcell, яка є провідним постачальником конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг в Туреччині. Він також курує цей напрямок у чотирьох країнах у філіях Turkcell, включно з lifecell в Україні. Більше 22 років Ферідун відповідає за IT-безпеку у фінансових і телеком-компаніях. Працював експертом з питань мережевої безпеки в проєктах Garanti Bank, одного з перших інтернет-банків Європи, провідного цифрового банку Туреччини.

Місце проведення заходу – аудиторія 301 Tech StartUp School Львівської політехніки (вул. Колесси, 2). Початок о 14:00.

Доповідь відбуватиметься англійською мовою.

Попередня реєстрація на подію