Локальний етап Інженерних змагань EBEC Lviv 2019–2020 від Міжнародної студентської організації BEST

21–25 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься локальний етап Інженерних змагань EBEC Lviv 2019–2020.

EBEC (European BEST Engineering Competition) – це змагання між студентами технічних університетів Європи, започатковані організацієї BEST (Board of European Students of Technology) у 2002 році. Мета змагань – відкрити потенціал інженера в кожному, дати можливість студентам проявити свою креативність та нестандартне мислення.

Львівський локальний осередок організації BEST Lviv організовує змагання на локальному рівні з 2009 року.

Категорії змагань

• Case Study – розв’язання теоретичних, технічних чи управлінських завдань. Результат демонструють у вигляді презентації шляхів розв’язання заданих проблем.
  • Team Design – практичне розв’язання певного технічного завдання. Результатом проведення конкурсу є пристрій, який виконує необхідні функції для розв’язання поставленої задачі.

Реєстрація триватиме до 8 листопада.