Майстер-класи від провідних експертів компанії Siemens з автоматизації у Львівській політехніці

Продовжуючи співпрацю з Інститутом енергетики та систем керування Львівської політехніки, компанія Siemens започатковує проведення майстер-класів за участю провідних експертів Siemens з автоматизації.

Перший такий захід відбудеться 18–19 грудня 2019 року в аудиторії 141 головного корпусу Університету:

• 18 грудня з 10:30 до 17:00 години – для студентів, аспірантів, викладачів Національного університету «Львівська політехніка»;
  • 19 грудня з 10:30 до 17:00 години – для партнерів компанії Siemens.

Тематика заходу охоплюватиме широкий спектр продуктів, систем і рішень Siemens, а саме:

• створення систем автоматичного керування електроприводами у середовищі TIA Portal;
  • програмування контролерів S7-1200;
  • розроблення елементів візуалізації;
  • налаштування перетворювачів частоти.

Команда Siemens та Інститут енергетики та систем керування запрошують усіх зацікавлених взяти участь у майстер-класах.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення518.47 KB