Міжнародна конференція «Громадський активізм українських мігрантів Європи: згуртовані новими викликами»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки запрошує на Міжнародну науково-практичну конференцію «Громадський активізм українських мігрантів Європи: згуртовані новими викликами», яка відбудеться 24 жовтня 2019 року в головному корпусі Університету.

Захід стане комунікаційним майданчиком, де буде об’єднано зусилля науковців, громадських активістів з-за кордону та з України і представників влади різних рівнів. Це дасть можливість знайти й озвучити спільні потреби, узгодити інтереси та продукувати ідеї, як ставати сильнішими, кращими, більш згуртованими у взаємодії з країною проживання та Україною.

Крайній термін реєстрації – 15 вересня 2019 року.

Програма конференції (оновлена)

Вимоги до публікацій