Міжнародна науково-практична конференція «Державна політика щодо захисту прав національних меншин»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід країн Вишеградської групи», яка відбудеться 18–19 червня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Програма конференції

Метою конференції є розгляд різних підходів до провадження політики захисту прав національних меншин в Україні та країнах Вишеградської групи, виявлення проблем і загроз у сфері реалізації етнополітики сучасними європейськими державами, а також вироблення рекомендацій для владних інститутів щодо їхнього попередження та запобігання.

Тематика конференції

1. Роль урядових і неурядових інститутів у становленні етнополітики держав Вишеградської групи та України у постбіполярний період.
  2. Політико-правове забезпечення діяльності та функціонування національних меншин у країнах Вишеградської групи.
  3. Проблема співвідношення національних і наднаціональних стандартів у галузі захисту прав національних меншин.
  4. Культурно-освітні осередки національних меншин у країнах Вишеградської групи.
  5. Розвиток сучасної державної політики України щодо захисту прав національних меншин.
  6. Сучасні глобальні виклики та міжнародне співробітництво у сфері захисту прав національних меншин.

Крайній термін подання заявок – 20 травня 2019 року.

Приєднані файлиРозмір
Програма конференції519.54 KB