Міжнародний семінар «Українська мова як іноземна: літературні межі та щоденна комунікація молоді»

7 листопада 2019 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проводить Міжнародний науково-практичний семінар «Українська мова як іноземна: літературні межі та щоденна комунікація молоді».

Мета заходу – дослідити особливості інтеграції іноземних студентів до щоденного українськомовного соціуму та студентської спільноти, виробити висновки щодо поширення української мови та молодіжного сленґу в середовищі іноземних студентів вишів Львова.

Це третій із серії запланованих цьогорічних заходів, присвячених проблематиці викладання та вивчення української мови як іноземної. Під час семінару фахівці МІОКу презентуватимуть результати соціологічного дослідження «Престижність української мови в середовищі іноземних студентів Львова», проведеного у найбільших львівських університетах.

Місце проведення заходу – аудиторія 226 головного корпусу Університету. Початок о 10:00.

Участь безкоштовна. До участі в семінарі запрошено освітян зі Львова, фахівців з викладання української мови як іноземної та всіх зацікавлених.