Міжнародний симпозіум «Ментальне здоров’я і громада» у рамках III Міжнародної конференції «Психічне здоров’я»

27 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» у рамках III Міжнародної науково-практичної конференції «Психічне здоров’я: глобальні виклики ХХІ століття» буде проведено Міжнародний стратегічний симпозіум «Ментальне здоров’я і громада».

Організатори:

• кафедра соціології та соціальної роботи, Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • Манітобський університет (Канада);
  • Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» (Україна);
  • Вюрцбурзький університет Юліуса Максиміліана (Німеччина);
  • Канадський Центр вивчення інвалідності (Канада);
  • державні і громадські організації осіб з інвалідністю м. Львова (Україна).

У програмі заходу:

• дискурс щодо ефективної розбудови системи охорони ментального здоров’я;
  • обговорення проблем психічного здоров’я громади та шляхи їхнього розв’язання.

Докладніше – на сторінці конференції у соцмережі Фейсбук