Презентація програми академічної мобільності в США Global Undergraduate Exchange Program у Львівській політехніці

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки запрошує студентів відвідати презентацію програми академічної мобільності в США (Global Undergraduate Exchange Program), яка відбудеться у вівторок, 19 листопада 2019 року, в аудиторії 226 головного корпусу Університету.

Програма передбачає семестрове навчання в університетах США за будь-якими освітніми програмами бакалаврату.

Global UGRAD – це програма культурного обміну, яку здійснює Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримує народ Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Початок заходу о 13:45.

Приєднані файлиРозмір