Презентація проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці» у Львівській політехніці

30 жовтня 2019 року в аудиторії 204 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація результатів виконання проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці».

Під час заходу буде продемонстровано 3D-модель княжого міста Звенигорода та відеоекскурсію містом, яке існувало майже тисячоліття тому. На події також вперше запрезентують бренд-бук історико-культурного парку Древній Звенигород.

Програма заходу

• Вітальне слово:
    • ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало (за згодою);
    • завідувач кафедри архітектури та реставрації професор Микола Бевз.
  • Доповідачі:
    • Наталя Войцещук – координаторка проєкту створення Парку «Древній Звенигород» та керівниця проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці»;
    • Василь Петрик – архітектор проєкту створення історико-культурного парку «Древній Звенигород», доцент кафедри архітектури та реставрації Львівської політехніки;
    • Андрій Хархаліс – архітектор проєкту створення історико-культурного парку «Древній Звенигород», менеджер створення тривимірної реконструкції історичного міста.

До участі у заході організатори запрошують студентів Інституту архітектури Львівської політехніки, викладацький склад, громадських діячів, істориків, археологів, журналістів, усіх зацікавлених у темі створення першого в Україні історико-культурного парку на території пам’ятки археології.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір