V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури»

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту та бізнес-інноваційний центр «Tech Startup School» Національного університету «Львівська політехніка» запрошують взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури», яка відбудеться 23–25 травня 2019 року.

Мета: об’єднати зусилля успішних підприємців і креативних науковців для формування сучасної інноваційної інфраструктури. Формат: проведення панельних дискусій із залученням провідних науковців і практиків з України та світу.

Тематика дискусій

1. Цифрова економіка та формування інноваційної інфраструктури: реалії, перспективи, виклики
  2. Розвиток інноваційної інфраструктури на засадах ланцюгів перетворення знань і технологій
  3. Розвиток стартапів на засадах менторства та взаємодії учасників інноваційної інфраструктури
  4. Проблеми ресурсного забезпечення розвитку стартапів та суб’єктів інноваційної інфраструктури

Крайній термін подання тез – 10 травня 2019 року.

Конференція проходитиме у дні Форуму «Інноваційна весна 2019», тож учасники матимуть змогу відвідати науково-технологічну виставку на території Tech Startup School Львівської політехніки, тематичні майстер-класи, воркшопи, презентації та пітчинги стартапів тощо.

Участь безкоштовна – конференція проводитиметься за кошти меценатів, випускників кафедри економіки підприємства та інвестицій і бізнес-інноваційного центру «Tech Startup School».

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції303.24 KB