Відкриття Центру інженерного програмування від ІТ-компанії AMC Bridge у Львівській політехніці

30 жовтня 2019 року в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбудеться відкриття Центру інженерного програмування від ІТ-компанії AMC Bridge.

Місце проведення заходу – V навчальний корпус Університету (вул. Степана Бандери, 28а), аудиторія 414. Початок о 12:00.

У програмі – привітання від керівництва Львівської політехніки, спілкування з представниками компанії.

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS Solidworks, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США. В Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Приєднані файлиРозмір
Афіша973.17 KB