Відкриття інноваційного проекту «StartUp Прорив 2.0» у Tech StartUp School Львівської політехніки

Після надзвичайно успішного минулорічного запуску проекту «StartUp Прорив», який дав поштовх багатьом стартапам та стартаперам, Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» організовує наступну масштабну подію – «StartUp Прорив 2.0».

На цьогорічному «StartUp Прориві» відбуватиметься:

• навчання стартаперів, яке допоможе створити успішну StarUp-компанію;
  • майстер-класи, success-story від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів;
  • конкурс стартапів Tech Startup Challenge – пітчинг перед потенційними інвесторами та бізнес-ангелами;
  • презентація краудфандингового майданчику StartEra;
  • нетворкінг і ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу і стартапів для обговорення ділових пропозицій, отримання інвестування та обміну контактами.

Терміни проведення «StartUp Прориву 2.0»: 26 вересня – 5 грудня 2019 року.

1. Вересень – реєстрація та відбір на навчання з технологій розробки стартапів і розвитку проектів.
  2. Жовтень-листопад – навчання стартаперів щодо розвитку ідей.
  3. Листопад-грудень – навчання правильної презентації та представлення своїх проектів і стартапів, пітчинги стартапів, презентація ідей, виставка інновацій та проектів.

Реєстрація на пітчинги

Реєстрація на навчання