Відкриття технологічної лабораторії Tech LabInno у стартап-школі Львівської політехніки

29 жовтня 2019 року в стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття технологічної лабораторії Tech LabInno. Початок о 15:00.

Tech LabInno – відкрита технологічна лабораторія та централізоване місце інновацій для навчання, обміну досвідом у реалізації стартапів, створення умов для прототипування та нових винаходів, яке працює у форматі FabLab.

У фаблабах можна взяти в короткострокову оренду дороге устаткування, наприклад, верстати для лазерного гравірування по металу або принтер для друкування 3D-зображень.

Tech LabInno може запропонувати обладнання за такими напрямами:

• 3D-друк (FDM, SLA);
  • верстати з числовим програмним керуванням (фрезер та лазер);
  • електронна лабораторія;
  • лабораторія віртуальної реальності;
  • інше (широкий спектр ручних інструментів).