Заходи з відзначення 75-ї річниці від дня створення Науково-дослідної частини Львівської політехніки

75 років тому, 11 грудня 1944 року, було створено науково-дослідний сектор, на базі якого 1 січня 1980 року організували Науково-дослідну частину (НДЧ) Львівського політехнічного інституту.

11 грудня 2019 року об 11 годині в Актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» розпочнуться заходи з відзначення 75-ї річниці НДЧ. В програмі – презентація діяльності Науково-дослідної частини, виступи працівників, нагородження та інтерактивна виставка.

Програма заходів

Нагадаємо, що впродовж останніх півроку на сайті Університету було опубліковано низку статей про історію та діяльність НДЧ, а також інтерв’ю з керівниками та працівниками. У 2020 році заплановано також вихід монографії про історію Науково-дослідної частини Львівської політехніки.

Приєднані файлиРозмір
Афіша130.27 KB