Зустріч-дискусія студентів Інституту архітектури з представниками архітектурних компаній

20 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться зустріч-дискусія студентів старших курсів інженерно-будівельного напряму з представниками архітектурних компаній. Метою заходу є налагодження зв’язку між колишніми випускниками, які досягли значних професійних успіхів у своїй сфері, та студентами, які лише розпочинають свій шлях.

Цьогоріч було вперше протестовано ідею проведення дискусійних панелей за напрямами. Розпочали з інженерного-будівельного – і в межах Форуму випускників провели дискусійний клуб «Сучасні тенденції в будівництві та архітектурі. 125 років залізобетону у Львові». Ця дискусія стала корисною для всіх учасників заходу, тож організатори вирішили продовжувати рухатись також у напрямі зміцнення зв’язку «роботодавець-студент» і пропонують разом визначити критерії успішного фахівця, зважаючи на сучасний стан і тенденції розвитку архітектури та дизайну.

Тематика зустрічі передбачає такі напрями обговорення (але не обмежується ними), які можуть зацікавити студентів.

1. Роль освіти у формуванні вмінь, необхідних для успішної самореалізації архітектора, дизайнера.
  2. Сучасний стан, актуальність і тенденції розвитку архітектури та дизайну.
  3. Основні поради щодо пошуку додаткових можливостей навчання.
  4. Питання працевлаштування: пошук роботи, основні вимоги до кандидата.

У зустрічі братимуть участь представники компаній Guess Line Architects, AVR Development, Polygon architecture & design, Проєктна «Студія 5F».

Місце проведення заходу – аудиторія 319 головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 12:10.

Приєднані файлиРозмір
Афіша272.9 KB