Зустріч із представниками нафтових компаній «Wahat Umm Algouzlan» та «Ras Lanuf» (Лівія, Туніс)

У четвер, 12 грудня 2019 року, в аудиторії 204 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» з 11:00 до 14:00 відбуватиметься зустріч із представниками компаній «Wahat Umm Algouzlan» та «Ras Lanuf» (Лівія, Туніс).

Метою заходу є узгодження можливостей навчання та підвищення кваліфікації працівників лівійської компанії «Ras Lanuf» у Львівській політехніці за спеціальностями, пов’язаними з видобутком, переробкою і транспортуванням нафти.

До участі запрошують, зокрема, представників:

• кафедри фінансів ІНЕМ;
  • кафедр цивільної безпеки, екологічної безпеки та природоохоронної діяльності, екології та збалансованого природокористування ІСТР;
  • кафедр ІБІС, пов’язаних із пожежною безпекою, будівництвом та охороною праці;
  • кафедр прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів, зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій ІІМТ;
  • кафедри хімічної технології переробки нафти та газу ІХХТ;
  • інших кафедр, які мають освітній або науковий досвід у сфері видобутку, переробки і транспортування нафти.

До зустрічі представникам кафедр необхідно підготувати презентації (до 10 слайдів, тривалість 5–10 хвилин, англійською мовою) і надіслати їх на адресу Центру міжнародної освіти Львівської політехніки erasmus@lpnu.ua до 14:00 11 грудня 2019 року.