Цикл онлайн-зустрічей «Інклюзія: потреба чи необхідність?» від Служби доступності «Без обмежень»

До 3 грудня, Міжнародного дня людини з інвалідністю, Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», яка є інструментом реалізації інклюзивної освітньої політики в Національному університеті «Львівська політехніка», проведе цикл онлайн-зустрічей «Інклюзія: потреба чи необхідність?». Нашою мрією є обізнаність людей про потреби, проблеми та можливості осіб з інвалідністю, зокрема в освітньому середовищі, та руйнування стереотипів. Впевнені, що зможемо реалізувати цю мрію з Вами, відтак пропонуємо Вашій увазі:

• 23 листопада, 17:00: «Етика спілкування та супроводу студентів з особливими освітніми потребами»;
  • 24 листопада, 17:00: «Права та можливості студентів з особливими освітніми потребами під час здобуття вищої освіти»;
  • 25 листопада, 17:00: «Права, правила та обов’язки людини, яка є супроводжуючим (братом, сестрою, сусідом чи другом) людини з інвалідністю чи особливими освітніми потребами».

Спікер – керівник Служби доступності до можливостей навчання «Без обмежень» Львівської політехніки Ірина Красілич.

Для участі заповніть форму та очікуйте інформування про заходи і посилання на Zoom.