День відкритих екранів: онлайн-знайомство із кафедрою систем автоматизованого проектування ІКНІ

Кафедра систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки запрошує на День відкритих екранів, що відбудеться на платформі Zoom 27 травня 2020 року.

Зокрема, учасники матимуть згоду побувати на інтерактивній екскурсії навчальними лабораторіями, а також дізнаються:

• що вивчають на кафедрі САПР;
  • які досягнення кафедри;
  • де працюють випускники;
  • особливості вступу;
  • про співпрацю з провідними вишами Європи.

Розкажуть і про освітню співпрацю (навчання студентів кафедри у Кракові, Вроцлаві, Лодзі та інших містах Польщі), наукову співпрацю зі залученням студентів (Erasmus+, Nawa). Також буде спеціальне інтерв’ю з Анною Тимофійчук, деканкою механічного факультету Сілезької політехніки (м. Глівіце, Польща), та знайомство з Уляною Марікуцою, деканкою Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Окрім того, заплановані спілкування зі студентами та викладачами кафедри, відеоінтерв’ю з історіями успіху випускників кафедри та відгуки про кафедру фахівців IT-організацій.

Реєстрація триває до 13:00 27 травня.