Другий етап Осінньої школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

3–4 листопада 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» в режимі онлайн відбудеться другий етап Осінньої школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід».

Організаторами школи є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки. Серед спікерів заходу буде Павло Шеремета, український економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес школи (KMBS), колишній міністр економіки України, колишній президент Інституту стратегії голубого океану (Малайзія).

Осіння школа відбувається в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities» / EXTECH. Цілями школи є поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні й розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.

Реєстрація для участі в Осінній школі

Програма Осінньої школи

Приєднані файлиРозмір