Х Міжнародна конференція «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем»

Кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» та інші співорганізатори запрошують до участі у Х Міжнародній науковій конференції «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем», яка відбуватиметься 14–15 травня 2020 року в онлайн-форматі.

Завдання конференції: обговорення актуальних соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи, підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності в галузі соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення, сприяння формуванню наукових зв’язків між провідними навчальними і науковими закладами гуманітарного профілю України та країн Центрально-Східної Європи.

Заявку на участь у конференції та тези доповіді приймають до 6 квітня 2020 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції462.94 KB