Хакатон Hackyourfuture від Інституту регіонального розвитку і Tech StartUp School Львівської політехніки

Інститут регіонального розвитку і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» організовують хакатон Hackyourfuture.

На учасників чекає:

• щонайменше 16 годин цікавої, інтенсивної роботи в команді однодумців під керівництвом досвідчених міжнародних менторів, щоб перетворити ідею у важливий проєкт;
  • міні-воркшопи з розробки і пітчингу проєктів;
  • грошовий приз команді за найкращий проєкт;
  • спеціальний приз команді за цікавий проєкт.

Подія відбудеться 8–9 жовтня 2020 року у Львові (якщо дозволить епідеміологічна ситуація) або з 6 до 9 жовтня в онлайн-форматі. Участь у хакатоні безкоштовна.

До участі у хакатоні необхідно зареєструватися до 18 вересня.

Захід відбуватиметься в рамках проєкту «Hackyourfuture», який реалізовують Global Project Partners e.V. спільно з Інститутом регіонального розвитку за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Докладніше про хакатон Hackyourfuture