ХІ Всеукраїнська інтернет-конференція «Персоналії українських правників – творців Української державності»

Кафедра теорії, історії та філософії права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в Одинадцятій Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Персоналії українських правників – творців Української державності: історія і сучасність», яка відбудеться 29 травня 2020 року.

Роботу конференції буде організовано за двома секціями.

1. Місце і роль українських правників, юридичної науки і освіти у розбудові української державності: питання історії та сучасності:
    • Творчий доробок українських правників доби Російської та Австро-Угорської імперій (ХІХ ст. – 1918 рр.);
    • Українські правники доби Визвольних Змагань 1917 – 1921 рр. та на еміграції – ідеї, придатні для сучасності;
    • Українська радянська правнича школа в особистостях;
    • Визначні українські правники доби Незалежності (від 1991 р.);
    • Правнича освіта в Україні – минуле і сучасне;
    • Правничі часописи України.
  2. Асоційовані питання.

До участі в роботі конференції запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, аспірантів, здобувачів наукових ступенів, студентів старших курсів та юристів-практиків.

Матеріали слід надіслати до 28 травня 2020 року на електронну адресу i.terlyuk2406@gmail.com з позначкою «На конференцію».

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Матеріали попередніх конференцій

Приєднані файлиРозмір